Seeds Widgets (1.0.8) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Image
se: Govva

en: Add
se: Lasit

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Text
se: Teaksta

en: About
se: Birra
