Seeds Widgets (1.0.8) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Add
sk: Pridať

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Files
sk: Súbory

en: Block
sk: Blok

en: Media
sk: Médiá

en: Mobile
sk: Mobil

en: Tab
sk: Karta

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: About
sk: Informácie o
