Seeds Widgets (1.0.8) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Remove
sl: Odstrani

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Add
sl: Dodaj

en: Text
sl: Besedilo

en: Block
sl: Blok

en: About
sl: O modulu
