Seeds Widgets (1.0.8) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Remove
sv: Ta bort

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: Add
sv: Lägg till

en: Teaser
sv: Ingress

en: Files
sv: Filer

en: Tab
sv: Tabb

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: About
sv: Om

en: Card
sv: Kort

en: Tab: @title
sv: Flik: @title

en: Paragraphs
sv: Paragrafer

en: Tablet
sv: Surfplatta
