Seeds Widgets (1.0.8) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Link
ta: சுட்டி

en: Image
ta: படம்

en: Add
ta: சேர்

en: Text
ta: உரை

en: Files
ta: கோப்புகள்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Media
ta: ஊடகம்

en: About
ta: பற்றி
