Seeds Widgets (1.0.8) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Link
te: లింకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Add
te: చేర్చు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: About
te: గురించి
