Seeds Widgets (1.0.8) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Remove
tr: Kaldır

en: Link
tr: Bağlantı

en: Image
tr: Resim

en: Add
tr: Ekle

en: Teaser
tr: Özet

en: Text
tr: Metin

en: Files
tr: Dosyalar

en: Block
tr: Blok

en: Media
tr: Medya

en: Tab
tr: Sekme

en: Paragraph
tr: Paragraf

en: About
tr: Hakkında

en: Card
tr: Kart

en: Tab: @title
tr: Sekme: @title
