Seeds Widgets (1.0.8) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Add
ug: قوشۇش

en: Text
ug: تېكىست

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Media
ug: مېدىيا

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: About
ug: ھەققىدە
