Seeds Widgets (1.0.8) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Remove
uk: Вилучити

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Add
uk: Додати

en: Teaser
uk: Анонс

en: Text
uk: Текст

en: CSV File
uk: Файл CSV

en: Files
uk: Файли

en: Block
uk: Блок

en: Media
uk: Медіа

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Tab
uk: Вкладка

en: Paragraph
uk: Абзац

en: About
uk: Про модуль

en: Card
uk: Картка

en: Tab: @title
uk: Вкладка: @title

en: Desktop
uk: Стільниця

en: View Mode
uk: Режим перегляду

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Tablet
uk: Планшет
