Seeds Widgets (2.0.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Add
eu: Gehitu

en: Block
eu: Blokea

en: Grid
eu: Sareta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Vertical Tabs
eu: Fitxa bertikalak
