Seeds Widgets (2.0.0) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Block
hu: Blokk

en: Tab
hu: Fül

en: Slider
hu: Csúszka

en: Grid
hu: Rács

en: Timeline
hu: Idővonal

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: About
hu: Leírás

en: Vertical Tabs
hu: Függőleges fülek

en: Tab: @title
hu: Fül: @title

en: Modal
hu: Felugró ablak

en: Horizontal Tabs
hu: Vízszintes fülek
