Seeds Widgets (2.0.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: Default
jv: Gawan

en: Add
jv: Tambah

en: Block
jv: Blok

en: About
jv: Ngenani

en: Vertical Tabs
jv: Tabs vertikal
