Seeds Widgets (2.0.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Remove
km: យកចេញ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម

en: Block
km: ប្លុក

en: About
km: អំពី

en: Vertical Tabs
km: ផ្ទាំង​បញ្ឈរ
