Seeds Widgets (2.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: Block
lt: Blokas

en: Grid
lt: Tinklelis

en: About
lt: Apie

en: Vertical Tabs
lt: Vertikalios kortelės
