Seeds Widgets (2.0.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Add
ru: Добавить

en: Block
ru: Блок

en: Tab
ru: Вкладка

en: Carousel
ru: Карусель

en: Grid
ru: Сетка

en: Timeline
ru: График времени

en: Paragraph
ru: Параграф

en: About
ru: Информация

en: Vertical Tabs
ru: Вертикальные вкладки

en: Accordion
ru: Аккордеон

en: Tab: @title
ru: Вкладка: @title

en: Modal
ru: Модальное окно

en: Horizontal Tabs
ru: Горизонтальные вкладки

en: Grid Settings
ru: Настройки сетки

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Modal Title
ru: Заголовок модального окна
