Seeds Widgets (2.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Add
te: చేర్చు

en: About
te: గురించి

en: Vertical Tabs
te: నిలువు ట్యాబులు
