Seeds Widgets (2.0.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Default
uk: Базово

en: Add
uk: Додати

en: Block
uk: Блок

en: Tab
uk: Вкладка

en: Carousel
uk: Карусель

en: Slider
uk: Повзунок

en: Grid
uk: Сітка

en: Timeline
uk: Графік часу

en: Paragraph
uk: Абзац

en: About
uk: Про модуль

en: Vertical Tabs
uk: Вертикальні вкладки

en: Accordion
uk: Акордеон

en: Tab: @title
uk: Вкладка: @title

en: Modal
uk: Модальне

en: Horizontal Tabs
uk: Горизонтальні вкладки

en: Grid Settings
uk: Параметри сітки

en: Paragraphs
uk: Абзаци
