Seeds Widgets (2.0.2) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Default
da: Standard

en: Add
da: Tilføj

en: Block
da: Blok

en: Tab
da: Fane

en: Grid
da: Gitter

en: Timeline
da: Tidslinje

en: Paragraph
da: Afsnit

en: About
da: Om

en: Vertical Tabs
da: Vertikale faneblade

en: Accordion
da: Foldud menu

en: Tab: @title
da: Fane: @title

en: Horizontal Tabs
da: Horisontale faner

en: Grid Settings
da: Indstillinger for grid
