Seeds Widgets (2.0.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Remove
sq: Hiq

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Block
sq: Bllokuar

en: About
sq: Informacione

en: Vertical Tabs
sq: Skedat vertikale
