Seeds Widgets (2.0.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Default
ta: இயல்பான

en: Add
ta: சேர்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Grid
ta: கட்டம்

en: About
ta: பற்றி

en: Vertical Tabs
ta: செயல்படும் கீற்று
