Seeds Widgets (2.0.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Remove
th: เอาออก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Grid
th: ตะแกรง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Vertical Tabs
th: แท็บแนวตั้ง
