Seeds Widgets (2.0.4) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add
be: Дадаць

en: Block
be: Блок

en: Grid
be: Сетка

en: About
be: Аб

en: Vertical Tabs
be: Вертыкальныя табы
