Seeds Widgets (2.0.4) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Add
fa: افزودن

en: Block
fa: بلوک

en: Tab
fa: زبانه

en: Grid
fa: شبکه

en: About
fa: درباره

en: Vertical Tabs
fa: تب‌های عمودی
