Seeds Widgets (2.0.4) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Remove
gl: Quitar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add
gl: Engadir

en: Block
gl: Bloque

en: Slider
gl: Deslizador

en: Grid
gl: Grella

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: About
gl: Información

en: Vertical Tabs
gl: Solapas verticais

en: Tab: @title
gl: Tabulador: @title

en: Horizontal Tabs
gl: Grupo de solapas horizontais
