Seeds Widgets (2.0.4) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Default
hr: Zadano

en: Add
hr: Dodaj

en: Block
hr: Blok

en: Grid
hr: Mreža

en: About
hr: Opis

en: Vertical Tabs
hr: Vertikalne oznake
