Seeds Widgets (2.0.4) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Default
nl: Standaard

en: Add
nl: Toevoegen

en: Block
nl: Blok

en: Carousel
nl: Carrousel

en: Grid
nl: Raster

en: Timeline
nl: Tijdlijn

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: About
nl: Over

en: Vertical Tabs
nl: Verticale tabs

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Horizontal Tabs
nl: Horizontale tabbladen

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Modal Settings
nl: Modal-instellingen
