Seeds Widgets (2.0.4) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Default
vi: Mặc định

en: Add
vi: Thêm

en: Block
vi: Khối

en: Slider
vi: Thanh trượt

en: Grid
vi: Lưới

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: About
vi: Giới thiệu

en: Vertical Tabs
vi: Tab nằm dọc

en: Accordion
vi: Đàn xếp

en: Modal
vi: Cách thức
