Seeds Widgets (2.0.8) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: File
hy: Ֆայլ

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Block
hy: Բլոկ

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ
