Seeds Widgets (2.0.9) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bs: Ukloni

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Add
bs: Dodaj

en: Block
bs: Blok

en: Not installed
bs: Nije instalirano
