Seeds Widgets (2.0.9) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: File
eo: Dosiero

en: Add
eo: Aldonu

en: Block
eo: Bloko

en: Not installed
eo: Ne instalita
