Seeds Widgets (2.0.9) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Remove
mn: Устгах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: File
mn: Файл

en: Add
mn: Нэмэх

en: Block
mn: Хавтан

en: Not installed
mn: Суулгаагүй
