Seeds Widgets (2.0.9) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: Enabled
nn: Aktivert

en: File
nn: Fil

en: Block
nn: Blokk

en: Not installed
nn: Ikkje installert
