Seeds Widgets (2.5.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: File
ka: ფაილი

en: Add
ka: დამატება

en: Block
ka: ბლოკი

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული
