Seeds Widgets (2.5.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Remove
af: Verwyder

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: File
af: Lêer

en: Number
af: Getal

en: Add
af: Voeg by

en: Block
af: Blok

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie
