Seeds Widgets (2.5.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Remove
am: አስወግድ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Block
am: ጥምር
