Seeds Widgets (2.5.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Enabled
ar: مفعل

en: File
ar: ملف

en: Number
ar: رقم

en: Add
ar: إضافة

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Block
ar: صندوق

en: Not installed
ar: غير مركب

en: About
ar: حول
