Seeds Widgets (2.5.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Enabled
ast: Activáu

en: File
ast: Ficheru

en: Number
ast: Númberu

en: Add
ast: Amestar

en: Block
ast: Bloque

en: Not installed
ast: Ensin instalar
