Seeds Widgets (2.5.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: Enabled
az: Qoşulub

en: File
az: Fayl

en: Number
az: Rəqəm

en: Add
az: Əlavə et

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: Block
az: Blok

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: About
az: Haqqında
