Seeds Widgets (2.5.1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Horizontal
bo: འཕྲེད

en: Vertical
bo: གྱེན

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Tab: @title
bo: ཤོག་བྱང་།@title
