Seeds Widgets (2.5.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: File
cs: Soubor

en: Number
cs: Číslo

en: Add
cs: Přidat

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Block
cs: Blok

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: About
cs: Popis
