Seeds Widgets (2.5.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Remove
cy: Symud

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: File
cy: Ffeil

en: Number
cy: Rhif

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Block
cy: Bloc

en: Not installed
cy: Heb ei osod
