Seeds Widgets (2.5.1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Enabled
da: Aktiveret

en: File
da: Fil

en: Number
da: Antal

en: Add
da: Tilføj

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Block
da: Blok

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Tab
da: Fane

en: Paragraph
da: Afsnit

en: About
da: Om

en: Tab: @title
da: Fane: @title
