Seeds Widgets (2.5.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Enabled
et: Lubatud

en: File
et: Manus

en: Add
et: Lisa

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Block
et: Plokk

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: About
et: Programmist

en: Tab: @title
et: Sakk: @title
