Seeds Widgets (2.5.1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Enabled
eu: Gaituta

en: File
eu: Fitxategi

en: Number
eu: Zenbakia

en: Add
eu: Gehitu

en: Vertical
eu: Bertikal

en: Block
eu: Blokea

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: About
eu: (r)i buruz
