Seeds Widgets (2.5.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Remove
is: Tak burtur

en: Enabled
is: Virkjað

en: Add
is: Stovna

en: Block
is: Blokkur

en: Not installed
is: Ikki lagt inn

en: About
is: Um
