Seeds Widgets (2.5.1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Remove
gu: લોપ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: About
gu: વિશે
