Seeds Widgets (2.5.1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Enabled
he: מופעל

en: File
he: קובץ

en: Number
he: מספר

en: Add
he: הוספה

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Block
he: בלוק

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Tab
he: לשונית

en: About
he: אודות

en: Tab: @title
he: לשונית: @title
