Seeds Widgets (2.5.1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: File
hi: फ़ाइल

en: Number
hi: संख्या

en: Add
hi: जोड़ें

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: About
hi: के बारे में

en: Mobile Layout
hi: मोबाइल लेआउट
