Seeds Widgets (2.5.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: File
hr: Datoteka

en: Number
hr: Broj

en: Add
hr: Dodaj

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Block
hr: Blok

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: About
hr: Opis
