Seeds Widgets (2.5.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Enabled
id: Aktif

en: Number
id: Angka

en: Add
id: Tambah

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Block
id: Blok

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: About
id: Tentang
